ul. Karłowicza 22 (obok sklepu Komfort) otwarte pn-pt 10.00-18.00 katrin@centrumkatrin.pl

Oczyszczanie

Zabieg oczyszczania - twarz

Zabieg zapobiega tworzeniu się zaskórników, zwęża ujścia mieszków włosowych, reguluje proces nadmiernego wydzielania sebum, nawilża i poprawia funkcjonalność skóry.

110,00

Mikrodermabrazja

Zabieg mikrodermabrazji poprawia jakość skóry (struktury i kolorytu), zwiększa elastyczność, zmniejsza rozszerzone pory, usuwa zaskórniki, spłyca powierzchowne zmarszczki, wygładza skórę, usuwa przebarwienia, zmniejsza łojotok. Skóra jest świeża i młodsza.

120,00

Zabieg regulujący na bazie kwasów AHA

Zabieg oczyszcza ujścia mieszków włosowych (pory), reguluje poziom wydzielania sebum, rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry, rozjaśnia przebarwienia, wygładzone są blizny i zmarszczki, przywraca zdrowy wygląd. Zabiegi wykonuje się w serii 6 zabiegów (dwa zabiegi w tygodniu).

40,00

Nawilżenie - poprawa jędrności i elastyczności skóry

Zabieg Nawilżający z kwasem hialuronowym

Celem zabiegu jest głębokie nawilżenie i napięcie skóry, poprawa jędrności oraz zwiększenie elastyczności skóry. Kuracja to 10 zabiegów 2 zabiegi w tygodniu.

110,00
(w serii 20% upustu)

Zabieg Nawilżająco-Odmładzający dla cery suchej, odwodnionej

Celem zabiegu jest stymulacja syntezy kolagenu i elastyny, wzrost nawilżenia, uszczelnienie bariery ochronnej skóry, ujednolicenie kolorytu. Kuracja to 3 zabiegi jeden raz w miesiącu.

130,00

Zabieg Nawilżający dla cery dojrzałej

Celem zabiegu jest nawilżenie, wygładzenie skóry, spłycenie drobnych zmarszczek. Kuracja to seria 5 zabiegów jeden raz w tygodniu.

120,00
(w serii 100,00)

Zabieg Nawilżająco-Regenerujący z roślinnymi komórkami macierzystymi

Celem zabiegu jest przyspieszenie regeneracji naskórka, syntezę włókien podporowych skóry właściwej, łagodzenie podrażnień oraz zapobieganiu tworzeniu się nowych, nawilżenie, ochrona przed fotostarzeniem, ochrona komórek macierzystych skóry. Kuracja to 1-2 zabiegi przez 5-10 tygodni.

120,00
(w serii 90,00)

Ujędrnienie - wypłycenie zmarszczek - lifting

RF - odmładzająca energia

Celem zabiegu jest lifting twarzy, szyi i dekoldu, długotrwała odnowa skóry. Kuracja to 5-10 zabiegów dwa razy na miesiąc.

150,00

Aktywny zabieg kolagenowy

Celem zabiegu jest wypłycenie zmarszczek, nawilżenie i rewitalizacja skóry. Kuracja to seria 1-2 zabiegi przez 5-10 tygodni.

120,00
(w serii 20% upustu)

Zabieg przeciwzmarszczkowy dla cery dojrzałej Anti-Age Bioactive Treatment

Cele zabiegu jest pogrubienie i renowacja skóry, poprawa nawilżenia, wygładzenie i zmniejszenie zmarszczek (w tym kurzych łapek wokół oczu oraz zmarszczek mimicznych), redukcja przebarwień, poprawa struktury i spoistości naskórka oraz cofanie objawów fotostarzenia się skóry. Kuracja to seria 5 zabiegów jeden raz w tygodniu.

120,00
(w serii 20% upustu)

Zabieg Kawiorowy

Celem zabiegu jest wzrost jędrności i elastyczności skóry, poprawia owal twarzy, odżywia, wygładza, spłyca zmarszczki. Kuracja to 1 zabieg w tygodniu 5-10 zabiegów.

100,00
(w serii 90,00)

Zabieg Wygładzająco-Odmładzający z Wit C

Celem zabiegu jest wygładzenie skóry, rozjaśnienie kolorytu, niwelacja przebarwień, spłycenie zmarszczek. Kuracja to 5 zabiegów co 14 dni lub 3 zabiegi co 5 dni plus terapia szokowa na noc w domu pomiędzy zabiegami.

120,00
(w serii 90,00)

Zabieg Diamentowy Lift

Celem zabiegu jest natychmiastowa poprawa napięcia skóry, modelowanie owalu twarzy, wypłycenie zmarszczek, rozświetlenie, bankietowy lift.Kuracja to 5-10 zabiegów raz w tygodniu lub jednorazowo na “WIELKIE WYJŚCIE”.

130,00
(w serii 110,00)

Cera naczyniowa, wrażliwa, alergiczna, trądzik różowaty

Zabieg dla cery unaczynionej

Wskazaniem do zabiegu jest cera z rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi, cera wrażliwa potrzebująca wyciszenia i wyrównania kolorytu. Celem jest uszczelnienie naczyń krwionośnych, uspokojenie i łagodzenie podrażnień, likwidacja obrzęków i uciążliwych zaczerwień. Zabieg wykonuje się w serii 12 zabiegów (2 zabiegi w tygodniu).

70,00

Zabieg do skóry naczyniowej skłonnej do trądziku różowatego

Celem zabiegu jest redukcja napadowych rumieni, uszczelnienie i wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych, poprawa elastyczności i wyrównanie kolorytu skóry. Kuracja to 10 zabiegów (dwa zabiegi w tygodniu).

80,00

Przebarwienia - rozjaśnienie skóry

Zabieg Rozjaśniający dla skóry z przebarwieniami

Zabieg zapobiega tworzeniu się zaskórników, zwęża ujścia mieszków włosowych, reguluje proces nadmiernego wydzielania sebum, nawilża i poprawia funkcjonalność skóry.

120,00
(w serii 20% upustu)

Zabieg Wybielający dla cery dojrzałej

Celem zabiegu jest spłycenie zmarszczek, rozjaśnienie skóry, niwelowanie przebarwień, poprawa sprężystości, jędrności, elastyczności oraz modelowanie owalu twarzy. Kuracja to 5 zabiegów, jeden raz w tygodniu.

120,00
(w serii 20% upustu)

Zabieg Aktywnie Wybielający dla cery z przebarwieniami

Celem zabiegu jest wybielenie przebarwień, wyrównania kolorytu, regulacja procesów melanogenezy. Kuracja to 6-10 zabiegów, jeden raz w tygodniu.

140,00
(w serii 20% upustu)

Zabieg Niwelujący przebarwienia na bazie kwasów AHA

Wskazaniem do zabiegu są przebarwienia posłoneczne, potrądzikowe i pigmentacyjne, blizny, rozstępy zmarszczki. Celem zabiegu jest rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu skóry, wygładzenie zmarszczek i blizn oraz opóźnienie procesów starzenia. Kuracja to 10-12 zabiegów (dwa zabiegi w tygodniu).

50,00

Rozjaśnienie - dotlenienie okolicy oka

Zabieg dotleniający na okolice oka

Celem zabiegu jest nawilżenie skóry okolicy oka, redukcja cieni i opuchnięć pod oczami. Zabieg ma działanie przeciwzmarszczkowe. Kuracja to 5-8 zabiegów raz w tygodniu.

80,00
(w serii 50,00)

Zabieg rozjaśniający na okolice oka

Celem zabiegu jest ukojenie, poprawa napięcia skóry okolicy oka, rozjaśnienie ,niwelacja obrzęków. Kuracja to 5-10 zabiegów 1-2 razy w tygodniu.

80,00
(w serii 50,00)

Mezoterapia mikroigłowa

Zwana mikronakłuwaniem,czy terapia indukcji kolagenu CIT,jest metodą, która stymuluje proces gojenia,wywołany mikronakłuwaniem,co prowadzi do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny. W efekcie mikronakłuwanie usuwa drobne linie,redukuje  zmarszczki, poprawia gęstość elastyczność skóry, redukuje blizny i rozstępy. Najlepsze efekty uzyskuje się przeprowadzając 2-6 zabiegów o odstępach ok. 2 tygodniowych.

250,00

Początek strony
Zadaj pytanie
1000 znaków pozostało