ul. Karłowicza 22 (obok sklepu Komfort) otwarte pn-pt 10.00-18.00 katrin@centrumkatrin.pl

Oczyszczanie

Zabieg oczyszczania - twarz

Zabieg zapobiega tworzeniu się zaskórników, zwęża ujścia mieszków włosowych, reguluje proces nadmiernego wydzielania sebum, nawilża i poprawia funkcjonalność skóry.

150,00

Mikrodermabrazja

Zabieg mikrodermabrazji poprawia jakość skóry (struktury i kolorytu), zwiększa elastyczność, zmniejsza rozszerzone pory, usuwa zaskórniki, spłyca powierzchowne zmarszczki, wygładza skórę, usuwa przebarwienia, zmniejsza łojotok. Skóra jest świeża i młodsza.

120,00

Zabieg regulujący na bazie kwasów AHA

Zabieg oczyszcza ujścia mieszków włosowych (pory), reguluje poziom wydzielania sebum, rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry, rozjaśnia przebarwienia, wygładzone są blizny i zmarszczki, przywraca zdrowy wygląd. Zabiegi wykonuje się w serii 6 zabiegów (dwa zabiegi w tygodniu).

80,00

Nawilżenie - poprawa jędrności i elastyczności skóry

Zabieg Nawilżający z kwasem hialuronowym

Celem zabiegu jest głębokie nawilżenie i napięcie skóry, poprawa jędrności oraz zwiększenie elastyczności skóry. Kuracja to 10 zabiegów 2 zabiegi w tygodniu.

120,00

Zabieg Nawilżająco-Odmładzający dla cery suchej, odwodnionej

Celem zabiegu jest stymulacja syntezy kolagenu i elastyny, wzrost nawilżenia, uszczelnienie bariery ochronnej skóry, ujednolicenie kolorytu. Kuracja to 3 zabiegi jeden raz w miesiącu.

130,00

Zabieg Nawilżający dla cery dojrzałej

Celem zabiegu jest nawilżenie, wygładzenie skóry, spłycenie drobnych zmarszczek. Kuracja to seria 5 zabiegów jeden raz w tygodniu.

120,00

Ujędrnienie - wypłycenie zmarszczek - lifting

RF - odmładzająca energia

Celem zabiegu jest lifting twarzy, szyi i dekoldu, długotrwała odnowa skóry. Kuracja to 5-10 zabiegów dwa razy na miesiąc.

150,00

Aktywny zabieg kolagenowy

Celem zabiegu jest wypłycenie zmarszczek, nawilżenie i rewitalizacja skóry. Kuracja to seria 1-2 zabiegi przez 5-10 tygodni.

120,00

Zabieg przeciwzmarszczkowy dla cery dojrzałej Anti-Age Bioactive Treatment

Cele zabiegu jest pogrubienie i renowacja skóry, poprawa nawilżenia, wygładzenie i zmniejszenie zmarszczek (w tym kurzych łapek wokół oczu oraz zmarszczek mimicznych), redukcja przebarwień, poprawa struktury i spoistości naskórka oraz cofanie objawów fotostarzenia się skóry. Kuracja to seria 5 zabiegów jeden raz w tygodniu.

120,00

Zabieg Kawiorowy

Celem zabiegu jest wzrost jędrności i elastyczności skóry, poprawia owal twarzy, odżywia, wygładza, spłyca zmarszczki. Kuracja to 1 zabieg w tygodniu 5-10 zabiegów.

120,00

Zabieg Wygładzająco-Odmładzający z Wit C

Celem zabiegu jest wygładzenie skóry, rozjaśnienie kolorytu, niwelacja przebarwień, spłycenie zmarszczek. Kuracja to 5 zabiegów co 14 dni lub 3 zabiegi co 5 dni plus terapia szokowa na noc w domu pomiędzy zabiegami.

120,00

Zabieg Diamentowy Lift

Celem zabiegu jest natychmiastowa poprawa napięcia skóry, modelowanie owalu twarzy, wypłycenie zmarszczek, rozświetlenie, bankietowy lift.Kuracja to 5-10 zabiegów raz w tygodniu lub jednorazowo na “WIELKIE WYJŚCIE”.

130,00

Cera naczyniowa, wrażliwa, alergiczna, trądzik różowaty

Zabieg dla cery unaczynionej

Wskazaniem do zabiegu jest cera z rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi, cera wrażliwa potrzebująca wyciszenia i wyrównania kolorytu. Celem jest uszczelnienie naczyń krwionośnych, uspokojenie i łagodzenie podrażnień, likwidacja obrzęków i uciążliwych zaczerwień. Zabieg wykonuje się w serii 12 zabiegów (2 zabiegi w tygodniu).

110,00

Zabieg do skóry naczyniowej skłonnej do trądziku różowatego

Celem zabiegu jest redukcja napadowych rumieni, uszczelnienie i wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych, poprawa elastyczności i wyrównanie kolorytu skóry. Kuracja to 10 zabiegów (dwa zabiegi w tygodniu).

110,00

Przebarwienia - rozjaśnienie skóry

Zabieg Rozjaśniający dla skóry z przebarwieniami

Zabieg zapobiega tworzeniu się zaskórników, zwęża ujścia mieszków włosowych, reguluje proces nadmiernego wydzielania sebum, nawilża i poprawia funkcjonalność skóry.

120,00

Zabieg Aktywnie Wybielający dla cery z przebarwieniami

Celem zabiegu jest wybielenie przebarwień, wyrównania kolorytu, regulacja procesów melanogenezy. Kuracja to 6 zabiegów, jeden co 10-14 dni.

140,00

Zabieg Niwelujący przebarwienia na bazie kwasów AHA

Wskazaniem do zabiegu są przebarwienia posłoneczne, potrądzikowe i pigmentacyjne, blizny, rozstępy zmarszczki. Celem zabiegu jest rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu skóry, wygładzenie zmarszczek i blizn oraz opóźnienie procesów starzenia. Kuracja to 10-12 zabiegów (dwa zabiegi w tygodniu).

80,00

Rozjaśnienie - dotlenienie okolicy oka

Zabieg dotleniający na okolice oka

Celem zabiegu jest nawilżenie skóry okolicy oka, redukcja cieni i opuchnięć pod oczami. Zabieg ma działanie przeciwzmarszczkowe. Kuracja to 5-8 zabiegów raz w tygodniu.

80,00
(w serii 50,00)

Zabieg rozjaśniający na okolice oka

Celem zabiegu jest ukojenie, poprawa napięcia skóry okolicy oka, rozjaśnienie ,niwelacja obrzęków. Kuracja to 5-10 zabiegów 1-2 razy w tygodniu.

80,00
(w serii 50,00)

Mezoterapia mikroigłowa

Zwana mikronakłuwaniem,czy terapia indukcji kolagenu CIT,jest metodą, która stymuluje proces gojenia,wywołany mikronakłuwaniem,co prowadzi do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny. W efekcie mikronakłuwanie usuwa drobne linie,redukuje  zmarszczki, poprawia gęstość elastyczność skóry, redukuje blizny i rozstępy. Najlepsze efekty uzyskuje się przeprowadzając 2-6 zabiegów o odstępach ok. 2 tygodniowych.

250,00

Początek strony
Zadaj pytanie
1000 znaków pozostało